Koktejly pro regulaci hmotnosti i psychickou pohodu

Mnoho lidí přechází na zdravý způsob života zejména proto, že se rozhodli konečně se zbavit nadbytečných kilogramů, a dopracovat se tak k dokonalé postavě. Někdy to ale není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Je zapotřebí tělu trochu pomoci. Ideálním „parťákem“ je na této cestě fitness výživa, díky které můžete nahradit i hlavní jídlo.

proteinový koktejl

  • Jedním z těchto produktů je Formula 1 koktejl, je lahodnou a zdravou náhradou jídla.
    • Navíc vám ušetří i čas.
    • Jeho příprava totiž trvá pouze několik sekund.

Jedná se o produkt, ve kterém je v dokonalé rovnováze kvalitní protein, esenciální mikroživiny a přidané rostlinné složky a bylinky. Praktickou a zdravou alternativou snídaně, oběda či večeře může být i koktejl Formula 3, je bohatým zdrojem sójového a syrovátkového proteinu. Tyto látky jsou nezbytné pro tvorbu beztukové svalové hmoty a udržení zdravých kostí.

Doplňky stravy vhodné pro sportovce i podnikatele

Doplňky stravy Herbalife jsou vhodné pro každého, kdo se rozhodl svému tělu dát jen to nejlepší. Při větším fyzickém vytížení jsou vhodné nutriční koktejly H24, které pomáhají regulovat příjem kalorií.

0141_CZSK_Vanilla_Square

Řadu H24 nejvíce využívají:

– rekreační sportovci nebo návštěvníci posiloven a fitness center.
– časově vytížení podnikatelé, kteří potřebují dodat okamžitě energii a být stále fit.
– profesionální i amatérští sportovci, jejichž hlavním cílem je udržení optimální váhy pomocí výživné stravy.

Je známým faktem, že při hubnutí je zapotřebí tělu dodávat co nejvíce proteinů (bílkovin). Tento efekt Vám zajistí koktejl Protein Drink Mix. Díky dokonale vyváženému poměru bílkovin a ostatních zdraví prospěšných látek (vitamínů a minerálů) dodáte tělu vše potřebné pro správnou funkci buněk a pro růst a regeneraci tkání. Tento produkt můžete konzumovat dvěma různými způsoby. Buď v samostatné formě jako chutný proteinový nápoj, anebo může být součástí koktejlu Formula 1. Výsledkem spojením těchto svou drinků je chutný nápoj, který vašemu tělu dodá vše potřebné. Produkty Herbalife Nutrition si můžete objednat prostřednictvím Nezávislého Člena Herbalife Nutrition.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články