Domácí výroba kousátek a klipů

Jste nastávající matka a ráda byste chtěla některé věci pro dítě podle vašich představ. Vytvořte si je sami. Naplánujte si barevné kombinace kousátek a klipů na dudlíky. Není nic jednodušší. Budete nadšená, a ještě se u výroby skvěle zabavíte. Někdy si namyslíte barevnou variaci tak, že jí nikde nemůžete sehnat a jen kvůli tomu, že jí nikdo nevyrábí, neznamená, že ji nemůžete mít. Kousátka a korálkové propojení je jen ve vašich rukou. Nejděte z davem a nekupujte to, co mají všichni. Vyrobte si něco originálního a zvláštního.

dudlík

V dnešní době existuje spoustu internetových stránek, kde si můžete objednat nezávadné korálky i pro vaše dítě. Klipy na dudlík mohou mít jména dítěte nebo zvířecí tvary. Výběr je velký a rozhodně si vyberete. Barvy mají základní i ty co se méně vidí. Červená, zelená, fialová, modrá spoustu odstínů růžové, meruňková, tyrkysová, ale i hnědá šedá a černá. Korálky dělají ze silikonového materiálu, který je pro děti nezávadný nebo z ošetřeného dřeva. Kombinace dřeva a barevné verze jsou opravdu krásné. Kombinujte a nechte volnost své fantazii.

korálky na tvoření

Korálky mohou být klasické kuličky, ale mohou mít tvar kostičky, hexanu nebo různé druhy oválků, hvězdiček, korunek a mnoho dalšího. Můžete zapojit i zvířecí tvary. Fantazii se meze nekladou. Vytvořte originální kousátko, které bude mít tvar hvězdy a propleťte ho provázkem, na kterém budou namíchané silikonové a dřevěné korálky. Nebo si vytvořte klip na dudlík. Originální dřevěný klip s vyrytým srdíčkem nebo kytičkou. Kterou navážete na barevný provázek, na který navlečete nejrůznější tvary korálků se jménem miminka. Pro holčičku růžové odstíny s kombinací jemných šedých tónů nebo kombinace žluté s hnědými barvami. Pro kluky něco tmavého, jako je modrá nebo zelená. Ovšem vždy to tak být nemusí. Můžete mít univerzální barvy, jak pro holčičku, tak pro kluka. Zabavte se a vytvořte něco pro své dítě.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články