Vaše pleť vám poděkuje

Venku praží slunce a je nádherné počasí, stačí se jen přepudrovat, nanést řasenku a vyrazit ven. Nenechte se ale oklamat, že by vaše pokožka v létě nepotřebovala takovou péči, jakou jí dopřáváte v zimě. Nutné je hlavně se chránit ochrannými faktory před sluncem, i když dnes je třeba zrovna pod mrakem, neznamená to, že UV záření nepůsobí! Pokud nechcete mít v padesáti vrásky jako babičky v osmdesáti, určitě byste měla nanášet každý den tuto ochrannou kosmetiku, pokud se pohybujete na slunci nebo někde venku, pro vás to platí obzvlášť! Samozřejmě se krém smíchá s make-upem a večer musíte vše řádně odlíčit, abyste mohla nanášet další péči a neucpávala se vám pokožka. Existují i minerální filtry naproti těm syntetickým a chemickým, které vaší pokožce tak neublíží a nebudete si ji zanášet, když jí máte tak krásně vypěstovanou díky přírodní kosmetice.

třpytky

Vráska k vrásce

Každý z nás je bude mít, to je prostě dané, s věkem se ztrácí elasticita v pokožce. Stárněte ale s grácií a nesnažte se popírat svůj věk až do krajních hranic, protože není nic horšího než pohled na ženu ve svém věku, která se snaží vypadat a líčit se jako dvacetiletá. Přece i v pokročilejším věku vám to může parádně slušet, ale nepřehánějte to s péčí. Podívejte se na hollywoodské hvězdy, jak vypadají, když podlehnou plastickým operacím.

oční linky

Člověk je v jejich obličeji už ani nepoznává a vypadají naprosto nepřirozeně, což je snad to nejhorší. Ztratí se jim mimika a vypadají jako nepovedené figuríny. Vám se to ale stát nemusí, stačí, když ve správný čas nastartujete správnou pozornost směrem k vaší pleti a budete se o ní pravidelně každý den starat a pečovat o ní s láskou. Nikdo přece neříká, že se nemůžete odvážně namalovat! Důležité je se pak precizně odlíčit a zaměřit se na kvalitní péči, kterou pak pokožce dopřejete večer u zrcadla.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články