Skvělí dárek pro nastávající matku

Už jste se dostali do věku, kdy vaši kamarádi čekají miminko? Stále víc lidí kolem vás se vdává a žení a vaše nejlepší kamarádky jsou v požehnaném stavu. Pro vás to může pozitivní i méně pozitivní nálady. Na jednu stranu od vás vaše rodina čeká, že se taky stanete rodičem a oni by se rádi stali babičkou, dědečkem nebo prababičkou, pradědečkem. Stále se vás někdo vyptává, kdy do toho taky praštíte. Věk už na to máte a s partnerem jste již delší dobu a plánujete společnou budoucnost. Toto jsou ty méně pozitivní reakce, ale mezi ty šťastné můžete zařadit těhotenství kamarádů.

výbava

Kteří se n dítě těší a nemohou se dočkat, až se dostane na svět. Tuto radost s nimi můžete sdílet. S kamarádky můžete pro budoucí maminku připravit menší oslavu, kde přivítáte narození dítěte. Zabavíte se u výroby a budete mít radost z výtvoru. Mi vám poradíme vhodný a krásný dárek. Který můžete vytvořit sami. Stačí trocha představivosti a zručnosti. Vše, co budete na dárek potřebovat, můžete objednat z pohodlí vašeho domova na různých internetových stránkách. Mluvíme tu o dárku jako je dort z plenek. Maminka bude mít výbavičku do začátku a obrovskou radost. Plenkový dort není těžký. Návod je jednoduchý.

těhotenství

Hlavní ingrediencí dortu budou jednorázové pleny. Je lepší se zeptat již nějaké maminky na značku a kvalitu, abyste věděli jaké vybrat. Pak už jen záleží, jak velký dort zvolíte. Může mít dvě patra nebo může být čtyřpatrový. Mi vám ukážeme něco mezi tím a to je třípatrový dort. Na tento dort budete potřebovat okolo osmdesáti sedmi plenek. Nebojte, není to moc. U některých značek vám stačí dvě balení. Je dobré zvolit větší velikost a nezačínat u jedniček nebo nulek. Raději udělejte dort z velikosti dva. Z tvrdého kartonu si uděláte základní podnosy. Spodní vrstva bude tvořena ze čtyřiceti osmi plen. Prostředek z dvaceti šesti a vrchní díl ze třinácti. Plenky motáme do ruliček a skládáme vedle sebe. Pak celé jedno patro omotáme stuhou nebo látkovou plenou. Pak už je jen na vás, čím dort ozdobíte. Zda zvolíte chrastítko, dudlíky, látkové pleny nebo muchláčky. Vše bude hezké a maminka to využije.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články