Obávaný milostný trojúhelník – jak na něho?

Celý život jste si mohli namlouvat, že vám se to stát nemůže a přesto se teď ptáte sami sebe, jak z toho ven. Ocitnout se v milostném trojúhelníku můžete i v případě, že máte šťastný a fungující vztah, do kterého vám ovšem nečekaně vstoupil další protějšek.
I když budete sami se sebou bojovat a říkat si, že není správné udržovat vztah se dvěma partnery najednou, velmi často se stává, že se do toho zamotáte více, než byste chtěli.muž a ženy

Který je ten pravý nebo ta pravá?

Do životní pozice, kdy budete lásku dělit dvěma se dostanou jak ženy, tak i muži. Ve většině případů jich však vztah s oběma protějšky naplňuje natolik, že se nechtějí vzdát ani jednoho z nich.
Není ovšem nutné zdůrazňovat, že to tak nemůže být věčně.
Pokud je to i váš případ a máte po svém boku dvě ženy nebo naopak dva muže, budete si muset položit otázku, kdo je pro vás lepší volba ještě předtím, než se to provalí. V takovém případě je totiž velká pravděpodobnost, že vás opustí obě strany.

Problém nízké sebedůvěry

Lidi, kteří se ocitnou v milostném trojúhelníku mají zpravidla problém s nízkým sebevědomím. Nejsou si schopní ujasnit, co od vztahu a partnerství požadují a rovněž ani upřesnit svému protějšku, co jim ve vztahu schází. Jestli se opravdu chcete vyhnout nepříjemné situaci a ztrátě milovaného člověka, musíte si vybrat jednoho, se kterým vás bude vztah naplňovat po zbytek života.
Ve většině případů jde z jedné strany vždy o poblouznění neboli románek, který udržujeme pouze proto, že nám něco schází. Ať už je to životní jistota, vášeň, více pozornosti nebo kvalitnější milostný život, dopřát vám ho může i jeden jediný člověk.visací zámek
Výjimkou je ovšem případ, když si uvědomíte, že žádný z vašich partnerů není tím, se kterým byste chtěli strávit zbytek života. To ještě ale neznamená, že ho nemůžete brzy najít. Aby se vám to však povedlo, musíte se zbavit vaší nejistoty a ukončit vaše vztahy, které nikam nevedou.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články