Nejlepší kosmetické vychytávky, které rozhodně musíte mít

Bez nejrůznějších kosmetických produktů se v dnešní době snad málokterá žena obejde. Jaké jsou ty nejlepší vychytávky, které by ve vaší koupelně rozhodně neměli chybět? Jsou to takové, které šetří váš čas i vaši peněženku. Díky nim také ušetříte za návštěvu kosmetických salónů. Co tedy mezi takové produkty „must have“ patří?

krém na ruce

TERMÁLNÍ VODA VE SPREJI
Tuto parádní věcičku oceníte především v parných letních dnech. Poskytne vám totiž během chvilky dokonalé osvěžení vaší pleti. Hodí se také všude tam, kde je suchý vzduch. Termální voda ve spreji dodá vaší pleti okamžitou dávku hydratace. A skvělé je, že ji můžete použít klidně i přes make-up. V létě pak oceníte, pokud ji před použitím necháte nějakou dobu v ledničce. Díky tomu tak bude krásně chladit a vy se osvěžíte.
KOREKTOR
Každého z nás občas potrápí nějaký ten nedostatek pleti. Vřídek, pupínek a podobně. A většinou se objeví v tu nejnevhodnější chvíli, když potřebujete vypadat skvěle. A právě v takových chvílích oceníte další vychytávku, která by neměla chybět ve vaší kosmetické taštičce. Tou je korektor, pomocí kterého během chviličky zamaskujete jakoukoliv nedokonalost na vaší pleti, takže nikdo nic nepozná. Zamaskujete jím dokonce i nevzhledné kruhy pod očima. Zvolit si můžete tekutou variantu s nanášecím štětečkem nebo tuhou v tyčince. Vybrat si můžete přesně takový odstín, který bude korespondovat s vaší pletí.

korektor

SUCHÝ ŠAMPON
Znáte to, občas nestíháte a čeká vás důležitá schůzka. Váš účes je ovšem splihlý a vlasy by si zasloužily umýt. Jenže nemáte dost času. V takových chvílích vám přijde vhod suchý šampon, pomocí kterého vlasy rychle zbavíte mastnoty a dodáte jim vzdušnost. Seženete ho i v kompaktním balení, které se vejde do každé kabelky.
KRÉM NA RUCE
Ruce jsou naší vizitkou, proto byste péči o ně neměli podceňovat. I malé balení krému se vám jistě vejde do kabelky. Dodá tak vašim rukám okamžitou hydrataci a vzpruhu.
Pořiďte si vaše nejlepší pomocníky v miniaturách a můžete je tak mít neustále při sobě pro všechny případy.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články