Matcha čaj podporuje rychlejší spalování kalorií

Jestliže máte problém s hubnutím, prolustrujte internet a podívejte se na recenze, které hodnotí matcha čaj.
Jedná se doslova o   s p a l o v a č    k a l o r i í, který vám může pomoci na vaší cestě ke shazování nadbytečných kilogramů. Chcete hubnout? Tak hledejte motivaci, proč byste měli zhubnout a jděte přemýšlet nejraději ven do přírody, kde se uvolníte a myšlenky k vám budou proudit ze všech stran. Když budete sedět doma, věřte, že motivace sama nepřijde. Běžte jí naproti.

zelený matcha čaj povzbuzující

Už jen tím, že vytáhnete paty z domova, uděláte pro své zdraví mnohem více, než při pohodlném uvelebení se v měkoučkém křesle zabořeném až po nos a před sebou televizní obrazovku, která ve vás naopak ještě zabije těch posledních pár pozitivních myšlenek. Stačí se jen podívat na televizní program – horrory, násilí, krimi, vraždy, televizní zpravodajství. A z tohoto bešamelu byste měli skákat radostí až do stropu??
Chcete hubnout? Bez aktivního pohybu to nepůjde, ale abychom vás neodradili už na začátku vašeho rozhodnutí, našli jsme pro vás i pomocníka, který vám může pomoci zatočit s nadbytečnými kilogramy.
Jedním z nich je již výše zmiňovaný spalovač kalorií. Matcha čaj, který zrychluje metabolismus a více než čtyřikrát rychleji pomáhá spalovat kalorie. Takže je dobré si ho namíchat před cvičením, ale s časovým odstupem, protože cvičit se žbluňkajícím bříškem není dobrá věc, ani žádoucí. Anebo ho vypijte před svižnou procházkou, ke které si kromě matcha čaje pořídíte i Nordic Walking hůlky.

Nordic Walking dvě přítelkyně v přírodě

Neobstojí výkřik do tmy, že obchody jsou zavřené. Sportovní potřeby si zakoupit můžete, objednáte si je ve vašem oblíbeném obchodě se sportovními potřebami a necháte poslat do vašeho města, kde ve výdejním okénku vám rádi zboží předají.
Chodit bez holí můžete samozřejmě také, každý pohyb je skvělý!! Ale díky Walking holím váš krok zrychlíte a nejen že více spalujete, ale posilujete i zádové svaly, paže, trénujete prsty a masírujete akupunkturní body na dlani při držení hůlky. Je toho více, než si myslíte. Ale když to nezkusíte, nebudete mít zkušenost.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články