Matcha čaj podporuje rychlejší spalování kalorií

Jestliže máte problém s hubnutím, prolustrujte internet a podívejte se na recenze, které hodnotí matcha čaj.
Jedná se doslova o   s p a l o v a č    k a l o r i í, který vám může pomoci na vaší cestě ke shazování nadbytečných kilogramů. Chcete hubnout? Tak hledejte motivaci, proč byste měli zhubnout a jděte přemýšlet nejraději ven do přírody, kde se uvolníte a myšlenky k vám budou proudit ze všech stran. Když budete sedět doma, věřte, že motivace sama nepřijde. Běžte jí naproti.

zelený matcha čaj povzbuzující

Už jen tím, že vytáhnete paty z domova, uděláte pro své zdraví mnohem více, než při pohodlném uvelebení se v měkoučkém křesle zabořeném až po nos a před sebou televizní obrazovku, která ve vás naopak ještě zabije těch posledních pár pozitivních myšlenek. Stačí se jen podívat na televizní program – horrory, násilí, krimi, vraždy, televizní zpravodajství. A z tohoto bešamelu byste měli skákat radostí až do stropu??
Chcete hubnout? Bez aktivního pohybu to nepůjde, ale abychom vás neodradili už na začátku vašeho rozhodnutí, našli jsme pro vás i pomocníka, který vám může pomoci zatočit s nadbytečnými kilogramy.
Jedním z nich je již výše zmiňovaný spalovač kalorií. Matcha čaj, který zrychluje metabolismus a více než čtyřikrát rychleji pomáhá spalovat kalorie. Takže je dobré si ho namíchat před cvičením, ale s časovým odstupem, protože cvičit se žbluňkajícím bříškem není dobrá věc, ani žádoucí. Anebo ho vypijte před svižnou procházkou, ke které si kromě matcha čaje pořídíte i Nordic Walking hůlky.

Nordic Walking dvě přítelkyně v přírodě

Neobstojí výkřik do tmy, že obchody jsou zavřené. Sportovní potřeby si zakoupit můžete, objednáte si je ve vašem oblíbeném obchodě se sportovními potřebami a necháte poslat do vašeho města, kde ve výdejním okénku vám rádi zboží předají.
Chodit bez holí můžete samozřejmě také, každý pohyb je skvělý!! Ale díky Walking holím váš krok zrychlíte a nejen že více spalujete, ale posilujete i zádové svaly, paže, trénujete prsty a masírujete akupunkturní body na dlani při držení hůlky. Je toho více, než si myslíte. Ale když to nezkusíte, nebudete mít zkušenost.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články