I v těhotenství se můžete oblékat módně a stylově. Jak na to?

Těhotenství již dávno není překážkou v ničem, ženy normálně chodí do práce a fungují v relativně běžném režimu. Také móda pro těhotné už neobsahuje jen neforemné a bříško zahalující modely. Jak se během očekávání oblékat módně a přitom pohodlně?oslavte těhotenství v krásných šatech.jpg

Ukažte, že jste šťastná a krásná

Pro ženu je období těhotenství tím nejkrásnějším v životě. I když se tělo zakulacuje a bříško roste, není důvod se schovávat a zahalovat v neslušivých a vytahaných šatech. V dnešní době není problém obléci se stejně stylově jako v období, kdy těhotná nejste. Využijte toho a užijte si těhotenství v krásně módě. Pohodlí je ovšem pořád na prvním místě. S tím souvisí především výběr správných materiálů.
Těhotenská móda by měla být především z příjemných a přírodních materiálů. Cílem je cítit se pohodlně a přitom být stále stejně přitažlivá. Vybírejte jen prodyšné a hypoalergenní materiály, které jsou příjemné na dotek. Jsou to především len, bavlna nebo vlna. Střih oblečení by měl být přizpůsoben především bříšku. V upnutých střizích se asi žádná těhulka nebude cítit moc komfortně a to především v pokročilém stádiu těhotenství. Vsaďte na originalitu a volnější střihy s rafinovanými detaily. Bříško by mělo mít stále dostatek prostoru, vhodná látka se o to postará.i s větším bříškem můžete vypadat skvěle.jpg

Jak se vejít do kalhot

Šaty nebo sukně se vám možná už trošku omrzeli a chtěli byste dále nosit své oblíbené džíny. Těhotenské kalhoty se vyrábějí v různých provedeních a jejich trik je v tom, že místo knoflíčku mají pohodlnou a natahovací gumu. Takové kalhoty se přizpůsobí snadno velikosti vaše bříška od začátku až po konec požehnaného stavu. Přitom vypadají skvěle a jsou neuvěřitelně pohodlné.
Ke kalhotám se bude skvěle hodit delší tričko nebo nátělník. Doplnit je ještě můžete a rozevlátou košili, kardigan nebo rozepnutý svetřík. Pokud máte smysl pro humor, vybírejte potištěná trička s vtipnými nápisy, budete na hvězdu a na trhu jich najdete spousty.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články