Co muži nikdy nepochopí na ženách? Vlastně skoro nic! Dámy, poznáváte se?

Ženy mají spoustu zvyků, které muži prostě nikdy nemohou pochopit, vlastně se o to ale ani nesnaží a to je dobře. Organizace v naší kabelce, chorobná touha po něčem novém, i když danou věc vůbec nepotřebujeme a nutkavá potřeba sledovat dojemné filmy a číst co nejvíce romantické filmy. Snění a představy, které nám nikdo nevezme i výkyvy nálad, o kterých nikdo není, kde se vlastně vzaly. To všechno jsou ženy a to muži nikdy nepochopí.nákupy, to je naše

Životně důležité nepodstatné věci

Kabelka každé ženy je místem, kde se najde prostě všechno, i to co pravděpodobně nikdy potřebovat nebude. Hledání v takovém příručním zavazadle je sice občas o nervy ale zase na druhou strany, když se něco stane, jsme my ženy, vždy dokonale připraveny. To pánové něco podobného neznají, všechno shánějí, až jim teče do bot a připravenost jim nic neříká. Proto nikdy nemohou pochopit, proč potřebujeme všechny věci nosit u sebe a pořád.
Američtí vědci dokonce zjistili, proč tomu tak je. Každý z nás totiž myslí úplně jinak. Zatímco ženské myšlení probíhá mezi dvěma hemisférami, to mužské pouze v rámci každé jedné hemisféry zvlášť. No a to mnohé vysvětluje.do ženské kabelky se zaručeně vejde vždycky všechno

Kamarádky nade vše

Pro ženu není důležitý jen fungující partnerský vztah ale také vztah s kamarádkou, který přečká každou krizi. I když i my ženy si umíme navzájem občas ubližovat, vždycky se zase dokážeme udobřit a jede se zase dál. To muži to mají mezi sebou mnohem horší, odpouštět si moc neumějí a chovat se k sobě hezky taky ne. A zatímco pro zástupkyni něžného pohlaví je kontakt s kamarádkou, byť jen ten telefonický, životně důležitý, to naše drsné polovičky takové touhy rozhodně nemají.

V každé ženě se skrývá princezna

No a pak je tu ta naše věčně romantická duše. Chceme být obletovány, středem pozornosti a nejlépe mít šatník jako královna. Ano, každá z nás se potřebuje občas cítit jako dokonalá princezna. Proto tak rády nakupujeme haldy bot a šatů, které oblečeme sotva jednou. I za to, to přece stojí.
Stejně tak jako snění. Mít svůj sen a představy, ve kterých je všechno dokonalé není na škodu. A k tomu nejlépe zafungují přeslazené americké romantické filmy, které by se ve skutečnosti nikdy nemohly stát skutečností. Ani jeden z mužů na světě takovou potřebu nemá.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články