S polévkou půjdou kila lehce dolů

Asi každému by se líbilo, kdyby existoval nějaký elixír, který by způsobil, že v poměrně krátkém čase budou nadbytečné kilogramy pryč a budeme mít pěkně vytvarované křivky. Jenomže nic takového neexistuje a dokonce ani žádná jiná zázračná pilulka. Do boje s nadbytečnými kily, nadváhou nebo dokonce obezitou se musíme pustit sami. Půjde to ovšem snadno s jedním báječným pokrmem, který si získal u mnohých velkou oblibu. Pojídá se horký a má rovnou tři báječné účinky, jak zatočit s uloženým tukem, což je dobrá zpráva pro všechny gurmány.žena, která stojí na váze

Tukožroutská polévka

Při její konzumaci tuk doslova taje, látková výměna se dostává do pohybu a spotřeba energie našeho těla stoupá. Jak to tak vypadá, tak s každou lžící, kterou sníme, tak se dostáváme blíž ke splnění svého snu. Tukožroutské polévky se staly doslova nejžhavějším dietním trendem. Hlavní jídla jsou totiž nahrazena polévkami a to obzvláště v chladném období tělu prospěje. Polévka zahřeje, zasytí a ještě dodá tělu potřebné tekutiny, vitamíny a minerály. Složení těchto geniálních polévek je také velmi zajímavé a především účinné, jelikož mají velký vliv na redukci hmotnosti. Dostatek sacharidů, plno vlákniny způsobí jednoduchý efekt, že nemáme hlad a skutečně na delší dobu jsme plně zasyceni.
Nabídka chutných polévek:

  • Bramborovo-ředkvičková, která může být doplněna čerstvými bylinkami.
  • Batátová– kari a chilli jí dodají exotickou ostrost.
  • Dýňová– ochucená jablíčky, ozdobená trochou zakysané smetany a posypaná semínky, chilli nebo pórkem.
  • Kokosovo-rajčatová s opečenými krevetkami, posypaná jarní cibulkou je skvělá kombinace, která rozhodně dokáže překvapit. 

měření v pase
S polévkami nám nehrozí ani jo-jo efekt. Tělo dostane veškeré potřebné živiny, tudíž se nebudeme nijak přejídat a ani nebudeme strádat. Vyvážené potraviny nás dokáží zásobit na poměrně dlouhou dobu bez většího hladu nebo dalších chutí.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články