S polévkou půjdou kila lehce dolů

Asi každému by se líbilo, kdyby existoval nějaký elixír, který by způsobil, že v poměrně krátkém čase budou nadbytečné kilogramy pryč a budeme mít pěkně vytvarované křivky. Jenomže nic takového neexistuje a dokonce ani žádná jiná zázračná pilulka. Do boje s nadbytečnými kily, nadváhou nebo dokonce obezitou se musíme pustit sami. Půjde to ovšem snadno s jedním báječným pokrmem, který si získal u mnohých velkou oblibu. Pojídá se horký a má rovnou tři báječné účinky, jak zatočit s uloženým tukem, což je dobrá zpráva pro všechny gurmány.žena, která stojí na váze

Tukožroutská polévka

Při její konzumaci tuk doslova taje, látková výměna se dostává do pohybu a spotřeba energie našeho těla stoupá. Jak to tak vypadá, tak s každou lžící, kterou sníme, tak se dostáváme blíž ke splnění svého snu. Tukožroutské polévky se staly doslova nejžhavějším dietním trendem. Hlavní jídla jsou totiž nahrazena polévkami a to obzvláště v chladném období tělu prospěje. Polévka zahřeje, zasytí a ještě dodá tělu potřebné tekutiny, vitamíny a minerály. Složení těchto geniálních polévek je také velmi zajímavé a především účinné, jelikož mají velký vliv na redukci hmotnosti. Dostatek sacharidů, plno vlákniny způsobí jednoduchý efekt, že nemáme hlad a skutečně na delší dobu jsme plně zasyceni.
Nabídka chutných polévek:

  • Bramborovo-ředkvičková, která může být doplněna čerstvými bylinkami.
  • Batátová– kari a chilli jí dodají exotickou ostrost.
  • Dýňová– ochucená jablíčky, ozdobená trochou zakysané smetany a posypaná semínky, chilli nebo pórkem.
  • Kokosovo-rajčatová s opečenými krevetkami, posypaná jarní cibulkou je skvělá kombinace, která rozhodně dokáže překvapit. 

měření v pase
S polévkami nám nehrozí ani jo-jo efekt. Tělo dostane veškeré potřebné živiny, tudíž se nebudeme nijak přejídat a ani nebudeme strádat. Vyvážené potraviny nás dokáží zásobit na poměrně dlouhou dobu bez většího hladu nebo dalších chutí.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články