Košilka nebo klasické pyžamko? Co prozradí váš noční úbor?

Dáváte si záležet s výběrem pyžama, nebo je vám úplně jedno, v čem každý večer uleháte do postele? Patříte k ženám, které si pečlivě vybírají, v čem stráví noc, nebo je vám úplně jedno, co máte během spánku na sobě?

Ať už patříte k té či oné skupině, měli byste vědět, že noční úbor o vás může hodně prozradit. Možností pro volbu nočního úboru je nespočet, stejně jako povahových rysů –  a právě ty vaše volba hravě prozradí! Pojďme si teď společně prozradit, co noční úbor práskne zrovna na vás.

Jaká jste, když do postele uleháte v…

…klasickém pyžamu?

Pokud každý večer bez rozmýšlení sáhnete po klasickém pyžamu, pak jste žena, kterou jen tak něco nevyvede z rovnováhy. Záleží vám především na pohodlí, ani vás nenapadne zamyslet se nad tím, jestli v daném pyžamu vypadáte sexy nebo ne. Důležitý je pro vás komfort a praktičnost, kterou vám klasické pyžamo dokáže nabídnout –  můžete v něm klidně zůstat po celý den.

…krajkovou košilku?

Sexy krajkové košilky nosí do postele ženy, které si zakládají na svém vzhledu a chtějí vypadat perfektně za jakékoliv situace – tedy i tehdy, když si jdou zrovna lehnout.

Pokud při výběru nočního úboru dáváte přednost svůdným materiálům, rafinovaným střihům a nedokážete odolat krajkám či saténu, tak jste žena, která se chce líbit a která se chce cítit výjimečně. Krásná noční košilka vám dodává na sebevědomí a to je přesně ten důvod, pro který na ně nedáte dopustit.

…pánské košili?

Některé ženy se nejlépe cítí v panské košili, do které každý večer před spaním vklouznou. Takovým ženám rozhodně nechybí sebevědomí, kterého mají na rozdávání.  Pokud i vy nedáte dopustit na pánskou košili, jste žena, která má ráda vše pod kontrolou.

Vyhovuje vám, když víte, že ve vztahu máte navrch. V tomto případě se rozhodně nemusíte spoléhat pouze na košile z šatníku vašeho partnera – na trhu se totiž dají pořídit i pánské košile určené pro ženy, které poznáte podle prodloužené zadní části. Takové jsou pro spánek naprosto ideální.

…klasické noční košili?

Samozřejmě nesmíme zapomenout na ženy, které dávají přednost klasice v podobě obyčejné noční košile. Pokud každý večer usínáte v noční košili, pak jste žena, které nechybí optimismus. Ať už se ve vašem životě děje cokoliv, vždy věříte v dobrý konec. Zastáváte tradice a svůj život stavíte na reálných základech. Riskování a nejistota vám příliš nevoní, proto se jim snaží se vyhnout.

…pohodlném overalu?

Overaly na spaní jsou v posledních letech stále oblíbenější. I v tomto případě je na trhu rozhodně z čeho vybírat –  pořídit si můžete barevný i jednobarevný overal, zajímavé jsou overaly zdobené krajkou, rozhodovat se můžete i mezi overaly s krátkými i dlouhými rukávy nebo nohavicemi.

Ženy, které do postele uléhají v overalu, jsou romantické dušičky. Na muže občas působíte bezbranně a vyvoláváte v nich pocit, že vás musí chránit. V životě vedle sebe chcete mít chlapa, o kterého se budete moci opřít a jehož ochranitelská ramena tu pro vás budou, kdykoli budete potřebovat.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články