Chyby, které děláte ve zkušebních kabinkách

Už se vám někdy stalo, že jste si plné nadšení a radosti z obchoďáku odnesli super džíny (sukni, halenku, tričko – zkrátka něco na sebe) a doma při pohledu do zrcadla zjistili, že to zase tak dokonalý kousek není? V tom případě je náš dnešní článek určený právě vám!

Snad každá žena má podobnou zkušenost – zatímco v obchodě se vám vybraný kousek nesmírně líbí a jste z něho doslova paf, doma najednou nabydete dojmu, že jste asi sáhli vedle…

Časté chyby ve zkušebních kabinkách – děláte je taky?

Pokud tiše přiznáváte, že se vám něco podobného nestalo jen jednou, pak vám možná vrtá hlavou otázka, co děláte špatně.

A víte co? Zatímco vy možná už delší dobu marně tápete nad odpovědí, my známe ten pravý důvod – za vašimi špatnými volbami totiž stojí chyby, které ženy dělají ve zkušebních kabinkách. V následujících řádcích si je společně představíme a schválně, jestli ty chyby náhodou neděláte taky!

Chyba číslo jedna: příliš málo pohybu

První chyba, kterou společně odhalíme, se týká skutečnosti, že při zkoušení jen stojíte. Co vám tím chceme říci? Ať už si zkoušíte super džíny nebo třeba slušivou sukni do práce, měli byste si v daném outfitu sednout.

Rozhodně nestačí jen sukni (legíny, džíny, kraťasy atp.) natáhnout na sebe, postavit se jako tvrdé Y a tím celé zkoušení ukončit. Pokud si v oblečení nezkusíte třeba sednout nebo dřepnout, jen stěží zjistíte, jestli sukně při předklonu neodhaluje až příliš nebo jestli vám z džínů při dřepnutí nevykukuje spodní prádlo.

Chyba číslo dvě: kontrola jen z jedné strany

Nezáleží na tom, co si zrovna zkoušíte (ať už jsou to šaty, elegantní halenka, svůdné kraťásky nebo cokoli jiného) musíte se na sebe podívat ze všech stran. Některé zkušební kabinky disponují několika zrcadly, která vám umožňují pohled jak zepředu, tak i zezadu a z boku.

Pokud ale vlezete do kabinky, která má jen jedno zrcadlo, musíte se zkrátka natočit tak, abyste se viděli nejen zepředu, ale i z boku a ideálně i zezadu – případně si udělejte fotku.

Chyba číslo tři: lživé světlo

Věděli jste, že světla v kabinkách jsou jinak zbarvená, díky čemuž prakticky všechno, co si vezmete na sebe, na vás vypadá úplně jinak, nežli třeba na denním světle?

Je to šikovný trik, který zvyšuje prodej a bohužel i počet nešťastných nákupů, které byly jen zbytečným vyhozením peněz. Proto se na sebe podívejte i v jiném světle – ideálně mimo zkušební kabinku. Možná budete (ne)mile překvapeni, že ta sukně najednou vypadá úplně jinak…

Chyba číslo čtyři: zrádné detaily

Poslední chyba, která je bohužel ve zkušebních kabinkách až příliš častá, je zapomínání na detaily, které jsou ale velmi důležité. Když si kupujete například nové džíny, měli byste vyzkoušet, jestli vám jejich délka sedí i s podpatky – může se totiž stát, že zatímco s teniskami je délka naprosto perfektní, s botami na jehlách už to tak perfektní nebude.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články