Jaká jste v posteli? Odhalte svoji sexuální osobnost!

Věděli jste, že existuje něco jako sexuální kompatibilita? Pokud je pro vás tento pojem úplnou novinkou nebo si snad dokonce myslíte, že je to naprostá hloupost, pak byste měli vědět, že podle odborníků o žádnou hloupost nejde. Kompatibilita v posteli je základem spokojeného sexuálního života, vážně!

Proto byste měli znát svou sexuální osobnost. Ke kterému z následujících typů patříte právě vy?

Proč je dobré znát svou sexuální osobnost?

Jaká jste v posteli? Jste spíše klidnější a pasivnější? Nebo přebíráte hlavní roli a stavíte se do dominantní pozice? Budete-li vědět, jaká sexuální osobnost jste, nejenže se může v intimním životě nadále zlepšovat a zdokonalovat, ale především se můžete napojit na partnera, což výrazně zlepší váš sexuální život.

Možná vás to překvapí, ale ne všechny sexuální osobnosti si spolu rozumí. Některé k sobě dokonale pasují, jiné jsou od samého začátku odsouzené k zániku.

Teď už na nic nečekejme a pojďme si jednotlivé sexuální osobnosti společně představit – a schválně, ke kterému typu se zařadíte vy!

Typ sexuální osobnosti: labužník

Posteloví labužníci jsou velice vášniví a za dveřmi ložnice to dávají jasně najevo. Do milování se vrhají po hlavě, sex je baví a provádí jej s nesmírným nadšením.

Rádi se pouští do experimentů – ať už v podobě jídla, jež do milování zahrnují, nebo si pustí zajímavou hudbu či si pohrají s vůněmi. Bohužel mají labužníci i negativní stránky, mezi něž patří ješitnost – pakliže nejsou v posteli patřičně oceněni, dokážou se snadno a rychle urazit a v takové chvíli je po veškeré legraci.

Typ sexuální osobnosti: extrovert

Extroverti jsou rádi pány situace. Co to znamená? Chtějí mít milování naprosto pod kontrolou, ať už se jedná o volbu pozice nebo tempa. Extrovertní sexuální osobnost se dokáže snadno nadchnout pro erotické dobrodružství, láká je milování na riskantních místech – odhalení se přitom vůbec nebojí, naopak je jisté riziko o to více vzrušuje.

V posteli jsou dominantní, vymýšlí nové věci a přichází s novými nápady. Mají-li v hlavě nějakou intimní fantazii, nemají problém se s ní otevřeně svěřit a ještě lépe – okamžitě ji realizovat.

Typ sexuální osobnosti: neurotik

Neurotický sexuální typ osobnosti je nevyzpytatelný – stejně jako mohou být tito lidé v posteli hodně divocí, mohou stejně tak být i klidní. Zatímco někteří jsou hodně aktivní, jiní se drží spíše zpátky. Záleží na jejich náladě, je to s nimi jako na houpačce.

Někdy si za dveřmi ložnice užijete nesmírné dobrodružství, jindy se zase v posteli budete nudit. Neurotické sexuální osobnosti mají problém se svěřováním se, jen málokdy od nich uslyšíte vyznání lásky.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články