Jak vybírat dámské parfémy

Pokud vybíráte parfém pro ženu, pak je nutné vědět o ní několik základních informací. Prvním ukazatelem budou její vlastní nároky na vůni. Což znamená, jestli preferuje spíše sladké vůně anebo dává přednost například citrusům. Parfém musí v první řadě podtrhnout osobnost své nositelky. Při prvním nákupu je lépe vybírat menší balení pro případ, že netrefíte přesně to pravé.

parfem

  • Dalším ukazatelem je příležitost, pro kterou má být parfém určen.
  • Některé ženy sice dávají přednost univerzálnímu řešení, ale těch je velice málo.

Do zaměstnání nebo na běžné nošení jsou vhodné ovocné, květinové nebo vodní vůně. Pokud chcete věnovat ženě parfém na nějakou zvláštní příležitost, pak zvolte orientální nebo kořeněnou vůni. Spojení této vůně s večerními šaty nebude mít chybu.

  • o Ctižádostivé ženy, které touží po úspěchu, volí většinou kořeněné a dřevité dámské parfémy.
  • o Jsou totiž intenzivní, výrazné a hlavně elegantní.
  • – Tyto parfémy používají i muži.
  • – U žen podtrhnou sílu i ženskost.

NICHE parfémy

Je-li budoucí nositelka vámi vybrané vůně výjimečnou osobností, pak bude jistě preferovat originalitu. Tu najdete mezi NICHE parfémy, při jejichž výrobě jsou používané pouze nejkvalitnější ingredience.

  • NICHE parfémy pocházejí z prestižních parfemářských domů, kde se recepty na výrobu dědí z generace na generaci.
  • – Často je technologie jejich výroby i použité ingredience tajemstvím.

damskyparfem

Vůně pro ženy ve třech podobách

Dámské vůně se rozdělují na tři kategorie. Podle toho, kolik procent vonných složek obsahují. Vybírat tedy můžete pravé parfémy s obsahem 15–40 % vonných složek. Jejich vůně je intenzivní a vydrží po dlouhou dobu. Jsou vhodné pro slavnostní příležitosti. Parfémované vody obsahují 8–15 % vonné složky. Svou výdrží patří mezi pověstnou zlatou střední cestu. Toaletní vody s obsahem 4–8 % vonných látek jsou určené pro každodenní nošení. Tyto produkty díky nízkému obsahu vonné složky vydrží po krátkou dobu. Může se to ale jevit jako výhoda pro ženu, která ráda mění vůně a zkouší stále něco nového.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články