Hledejte inspiraci ve svém vlastním vědomí a objevujte nepoznané

Nejde vám to? Nevíte, jak proniknout do svého vlastního vědomí a probudit své nevědomí? Jsou to pro vás silná a nesrozumitelná slova? Pak jste patrně ještě nenastoupili tu správnou cestu k postupného otevírání svého vědomí a proniknutí do tajných schránek vaší duše. Právě ve vašem těle, potažmo ve vaší duši se ukrývají tajemství, o kterých možná něco tušíte anebo tajemství, o kterých nemáte zatím ani potuchy.

položený klíč k tajemství položený na kamenech

Ale vaše tělo a každá jednotlivá buňka jsou prodchnuty vším, čím krásná duše za svůj život od vašeho vstupu na tento svět, od narození až po současnou dobu, prošla. Vše, co jste prožili a zažil si pamatuje a ukládá do jednotlivých buněk. Tyto buňky fungují jako paměťová karta vašeho počítače.
Váš mozek vyselektuje jen to, co je pro vás v současné době „nejlepší“ a nejvýhodnější anebo co je i nejpraktičtější. Mozek nepřemýšlí, proč se ono a to přihodilo, on vám dává jasné povely a příkazy. Nepamatuje si a ani nemůže pamatovat každý den, který jste prožili od vašeho narození. A to proto, že má určitou kapacitu, která se liší podle osobnosti člověka i podle toho, zda svůj mozek trénujete anebo ho umořujete neustálým požíváním alkoholu. Jak známo, alkohol zabíjí mozkové buňky, které se už nemají možnost znovu obnovovat.
Vysvětlili jsme si, co dokáže mozek, který je svým způsobem „okleštěný“. Naproti tomu vaše duše je nekonečná, a proto dokáže zázraky. Jen ji musíte nechat pracovat, nechtít ji řídit a naučit se být se svým tělem v souladu a žít v harmonii se sebou, s rodinu, přáteli, s okolím. Co to znamená?

žena při meditaci v přírodě

Důležité je umět se ztišit a zklidnit. Pokud to neumíte přes den, protože máte pádné důvody, jako že zrovna pracujete a šéf na vás tlačí, děti onemocněly, havarovali jste s autem atp., právě tehdy potřebujete klid a harmonii. Víme, lehko se to řekne, ale jakmile se to naučíte, velmi vám ve vašem životě tento přístup pomůže a bude, věřte nevěřte, výhodou. A velkou inspirací.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články